ПРО НАС

Соціальна мережа «ФейсУкр» орієнтована на всі соціальні групи людей України та інших країн незалежно від мови спілкування та місця проживання. «ФейсУкр» призначена в першу чергу для пошуку нових друзів і знайомств, обміну контентом та новинами, об'єднанню людей у групи за інтересами. Створи своє коло друзів для спілкування, сторінку або групу - будь завжди в тренді разом з нами!

Головним пріоритетом «ФейсУкр» є свобода публікацій та толерантність до іншого способу життя, поведінки та звичаїв, надання іншим користувачам права перебувати на сайті відповідно до власного світогляду. Умови перебування дозволяють учасникам сайту «ФейсУкр» вільно відчувати себе, не турбуючись про свою безпеку, користуючись всіма ресурсами мережі.

Всі компоненти та програмні продукти, які встановлені на сайті «ФейсУкр», проходять багаторівневе тестування на зарубіжних платформах та купуються у відомих програмістів і розробників ліцензійного програмного забезпечення США, Швеції, Китаю, В'єтнаму, Індії та інших країн. Для підтримки сайту «ФейсУкр» у робочому стані проводиться щоденне системне адміністрування серверів сайту, адміністрування та модерація контенту сайту, тестування програмних продуктів сайту на виявлення помилок.

Команду мережі «ФейсУкр» складають висококваліфіковані програмісти-професіонали і розробники з різних країн, які є в тій чи іншій мірі нашими волонтерами. Розвиваючись разом, ми впевнено рухаємося до найкращих результатів по впровадженню в мережу якісних соціальних програмних продуктів та розширень.

НАША КОМАНДА


PhpFox - основна американська компанія професійних розробників, яка створила кращий скрипт соціальної мережі з соціальними функціями для будь-яких типів спільнот, з урахуванням мобільних характеристик і інших сучасних підходів та інноваційних технологій інтернету й веб-програмування.


YouNetCo - американська компанія, заснована у 2008 році, з командою з більш ніж 120 співробітників, що спеціалізується на найякісніших програмних продуктах, розширеннях та додатках для соціальних мереж з виробництвом продукту в В'єтнамі і діловому офісі у США. Люди YouNetCo включають талановитих інженерів і дослідників, які завдяки своїм розвитком можуть задовольнити потреби клієнтів від невеликих завдань до великих проектів. Компанія YouNetCo надає знижки на покупку деяких програмних продуктів для мережі «ФейсУкр» і тим самим є волонтерами нашого сайту.


FoxExpert - австралійська компанія, заснована у 2012 році, спеціалізується на програмних продуктах, розширеннях та додатках для соціальних мереж з виробництвом продукту в Киргизстані і діловому офісі у Австралії. Компанія FoxExpert є основним волонтером програмного забезпечення мережі «ФейсУкр».


Сервер соціальної мережі «ФейсУкр» розміщений в Німеччині у хостингової компанії Contabo GmbH, яку заснували Michael Herpich та Michael Bölke у 2003 році. В 2009 році був створений новий центр обробки даних з достатньою кількістю понад 4000 серверів у Мюнхені, який є традиційним місцем діяльності Contabo. Основний Дата-центр Contabo розміщений в Нюрнберзі у 2014 році та містить більше 10.000 серверів на 1,700 м² даних у офісних і службових приміщень площею 700 м². Політика розміщення мережі «FaceUkr» на сервері у Німеччині зобов'язує наш сайт керуватися законами Німеччини та виконувати їх. Надійність і безпека серверу у хостингової компанії Contabo GmbH та його пропускні дані дозволяють «ФейсУкр» залишатися у онлайні 99,9% кожен день, 365 днів на рік!

Більшість розділів відкриті гостям сайту і якщо вас все влаштовує - приєднуйтесь, ласкаво просимо!

ПОВЕРНУТИСЯ НА СТОРІНКУ УМОВ ВИКОРИСТАННЯ «ФейсУкр»

Копіювання, скачування та завантаження сторінки заборонено!
Дата останнього оновлення: 26.03.2020