Ольга Гладій
від в 5 березня, 2021
23 переглядів

Хто може бути відданіше собак? Вони настільки до нас прив’язані, що ніколи не залишать нас, а вже тим більше не засудять.

Іноді собаки бувають такими кумедними, що їхні витівки викликають на обличчі тільки посмішку. Звичайно, собаки не вміють розмовляти, але вони все розуміють, при великому бажанні і нам, друзі, можна навчитися розуміти їх!

Собаки, щоб передати свою любов до господаря використовують певні способи, наділені особливим змістом. Коли собака дивиться на вас величезними очима, знайте, такий добрий погляд пронизує серце. Собакам і людям досить подивитися в очі, щоб зрозуміти наміри одного з них. Ось такий значущий знак довіри один до одного.

Собака треться об ваші ноги

Якщо собака треться об ваші ноги, хоче, щоб її приголубили. Такі дії означають прихильність до людини.

Спляча собака в ліжку

Коли Ви залишаєте собаку зовсім одну, йдучи на роботу або в гості, Ви завжди будете думати, а чим же займається ваш вірний друг? Немає приводу для переживань. Ймовірно, вона просто ляже на Ваше ліжко і спатиме, так вона залишається в нерозривному контакті з Вами.

Собака дарує подарунки

А чи приносить Вам ваша собака речі, а може навіть ділитися своєю улюбленою іграшкою?

Експерт Дженніфер Хаммонд стверджує, що подібна поведінка показує бажання тварини розділити з вами свою любов.

Собака відчуває Ваш настрій

Тварини, що живуть з нами мають здатність відчувати наш настрій. Коли Ви в поганому настрої або у Вас якісь проблеми, вірний друг намагається всіма способами, можливими і неможливими, відвернути вас. Адже не дарма собаки і люди живуть пліч-о-пліч близько 15000 років.

Собака лиже вам обличчя і руки

А ви знаєте як висловлює собака свою любов? Висловлює свою любов вона язиком. Вона заспокоює почуття стресу, коли лиже ваші ноги. Така підлегла поведінка підтверджує, що ви все-таки її господар.

Тварина чинить правильно

Собаці потрібно підтвердження її хороших вчинків, їй важливо знати, що вона чинить правильно, адже людина для неї є найголовнішим другом. Досить буде поглянути їй в очі, погладити або потиснути лапу.

Собака завжди рада бачити Вас

Собака завжди буде вітати Вас так, як ніби ви були відсутні тривалий час, хоча Ви вийшли з дому на пару хвилин. Такою поведінкою, собака показує, що дуже сумує за Вами і завжди рада бачити Вас.

Собака в безпеці

Коли собака їсть, вона не підпустить до себе нікого, тому що думає, що хтось може забрати її їжу. Знайте це і не заважайте своєму вихованцеві спокійно поїсти. Для собаки це стрес. А вже після їжі собака притискається до Вас і відчуває себе спокійно і в безпеці.

За допомогою таких способів собака висловлює свою відданість і прихильність. Розумійте, любіть і дбайте про своїх вірних друзів.

Джерело

Опубліковано: Тварини
Теги: собака
Будьте першим, кому це сподобалося