Ольга Гладій
від в 5 березня, 2021
25 переглядів

А ви знали, що кішка є показником благополуччя?

За їх поведінкою можна сказати багато чого, і напевно ви не будете заперечувати той факт, що саме вони є тим самим показником благополуччя.

У життєрадісних і успішних людей кішка викликає виключно позитивні емоції.

Цікаво, що ми посміхаємося, навіть коли розпещене пухнасте створіння треться об нові штани з французького трикотажу або рве дорогі колготки. Але, є й такі люди, яким коти і кішки зовсім не товариші. Думаєте, що в цьому немає нічого дивного і що у кожного свої смакові переваги? Насправді все набагато складніше.Кішка – це високотехнологічний датчик, за допомогою якого можна визначати рівень добробуту. Якщо все в нормі, пухнастий індикатор спокійний, а якщо показники падають – починає нервувати.Як правило, негативне ставлення до котів спостерігається у алкоголіків, жінок, у яких не склалася з особистим життям, дітей, що піддаються насильству. Якщо людина ненавидить усіх кішок без винятку, значить, в його житті все не так просто.

Потрібно постаратися наситити її позитивними емоціями, знайти сенс і поставити цілі. Можливо, після цього, в будинку у такої людини з’явиться симпатичний пухнастий вихованець з розумними зеленими очима.

Кішка – чудовий конфліктолог. Власники кішок не раз помічали, як «сімейний психотерапевт» заспокоює скривджену в скандалі людину або відновлює душевну рівновагу покараної дитини.

Опубліковано: Тварини
Теги: коти
Будьте першим, кому це сподобалося