Ольга Гладій
від в 8 березня, 2021
34 переглядів

1. Автомобілі будуть літати

Автомобілі зможуть використовувати електромагнетизм: завдяки силі магнітного поля транспорт буде витати в повітрі. А паливо стане зовсім не потрібне. До кінця XXI століття дороги замість асфальту будуватимуть з надпровідників. Автомобілі перетворяться на роботів, які допоможуть вам спланувати день.
 


Фото reddit

2. Взуття, одяг, іграшки та будинки ми зможемо видруковувати на 3-D принтері

Незабаром за допомогою подібного принтера ви зможете надрукувати будь-яку потрібну вам річ: від нової сукні до справжнього будинку.

Дивіться відео онлайн:

3. Інтернет буде всюди та щоб його знайти потрібно буде кліпнути очима

Більше не виникатиме незручних ситуацій, коли ви забули ім'я співрозмовника, а в магазині ви зможете прочитати всю доступну інформацію про товар просто моргнувши. Ви будете мати нескінченний доступ до інформації в будь-якому місці та в будь-який час.
 


Фото kienthuc

4. Комп'ютери зчитуватимуть наші емоції

За прогнозами Мітіо Каку, в майбутньому замість інтернету з'явиться "брейнет": комп'ютери зможуть зчитувати з нашого мозку враження, спогади й емоції та навіть передавати їх через Інтернет.
 


Фото reddit

5. Замість лікаря у нас буде розумний гаджет

Ви не повірите – черги в лікарнях будуть архаїчним минулим, а лікарські помилки зведуться до мінімуму. Та й сама професія лікаря дуже зміниться.

Тепер діагноз нам зможуть ставити розумні гаджети, при чому виявити захворювання вони зможуть на ранніх стадіях, а отже і саме лікування відбуватиметься швидше.
 


Фото onedio

6. Людські органи можна буде виростити заново

Ще один прорив медицини майбутнього – це можливість заново виростити будь-яку втрачену чи пошкоджену частину тіла, в тому числі й внутрішні органи. Хвору нирку чи печінку можна буде легко замінити на нову – і для цього більше навіть не буде потрібно донорів.
 


Фото kienthuc

7. Колір предметів зможе змінюватися за вашим бажанням

Тільки уявіть: ви зможете міняти колір шпалер і форму стільців коли і як завгодно!

Пластик і навіть метал стануть наче пластилін, який набуватиме необхідної вам форми та кольору. З таких матеріалів будуть зроблені побутова техніка, меблі та навіть дитячі іграшки.
 


Фото onedio

8. Шпалери у кімнаті стануть розумними

Навіть шпалери в вашій кімнаті перетворяться на комп'ютер. Вам не потрібно буде вмикати телевізор – фільми проектуватимуться прямо на стіні, достатньо буде тільки попросити про це шпалери.
 


Фото kienthuc

#f2f4f3; box-sizing:inherit; display:flex; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:35px; margin-top:0px; min-width:40%; padding:0px 15px 0px 0px; width:799.625px">Автор:Ірина Бевза


https://idea.24tv.ua/maybutnye-vzhe-poruch-8-novitnih-vinahodiv-shho-ostanni-novini_n1557232

Опубліковано: Технології
Теги: винаходи
Подобається (1)
Завантаження...
1