Ольга Гладій
від в 17 березня, 2021
41 переглядів

За словами психологів, для багатьох людей татуювання мають глибинний сенс. Вони провокують серйозні особистісні зміни, які роблять людину ментально сильнішою. Сіон Квак – тату-майстер з Південної Кореї, роботи якої не сплутаєш ні з якими іншими через характерний авторський стиль. Червоне мереживо, намистини з хитромудрим орнаментом і барвисті тварини – Сіон об’єднує ці елементи, щоб створити виразні образи на шкірі людей.

Це геніальний талант художниці і ми хочемо, щоб ви теж оцінили по достоїнству деякі з її робіт.

Любов до мистецтва татуювання художниця ввібрала з молоком матері

У своєму інтерв’ю AdMe.ru Сіон сказала: «Мене надихнула мама, вона теж працювала тату-майстром, коли я була дитиною. Я уважно дивилася, як вона працює, і дечому навчилася, освоїла ази. Але стилі у нас різні, я створювала свій здебільшого сама, вже вивчивши основи майстерності ».

Фірмова техніка художниці не має назви, але має потужний посил

На багатьох роботах Сіон можна побачити червоні нитки, які мають особливе значення. Як пояснює художниця, вони представляють собою протік життя і інь-ян – зв’язки і узи між людьми. На намистини і підвіски, нанизані на нитки, вона наносить різні зображення – квітів або тварин, ці елементи часто вигадують люди, які звертаються до Сіон за татуюванням.

Іноді вона поєднує картинки з текстом. За такими татуюваннями стоїть глибока філософія. На одній з її останніх робіт зображені сонце і місяць всередині норігає, а також фраза 아무도 날 모르는 곳에 на корейській мові, що означає «там, де мене ніхто не знає».

Квадратний кулон із зображенням сонця і гірським пейзажем відображає сенс цієї фрази. Також можна побачити місяць, який висить на чорних і сірих нитках.

Джерело натхнення для художниці – це люди і їх історії

Сіон завжди намагається зрозуміти, як живуть її клієнти. Історії, які вона чує, і люди, яких вона зустрічає, надихають Сіон. Слухаючи їх уважно, ставлячи питання, вона придумує різні ідеї для своїх малюнків. Іноді клієнти стають її партнерами по створенню унікальних тату.

Це татуювання вона зробила у співпраці з Zihaes.tale для однієї зі своїх клієнток, чиє суперечливе «я» висловлює дана робота. «Іноді важко це прийняти, але все це частина нас справжніх і емоцій, які нам необхідні», – каже художниця.

Темна і світла нитки представляють дві сторони конфліктуючої суті. Нитки представлені у вигляді довгого потоку, а на підвісках зображені дві різні дівчини, які виявляються двома сторонами однієї особистості.

Сіон ніколи не втомлюється вчитися новому і разом з цим ділитися своїми знаннями

Художниця багато часу приділяє вивченню символів, які зможе використовувати в своїй творчості. Вона робить це для того, щоб створювати унікальний дизайн для кожної людини, яка до неї звертається. Призначення татуювання – бути талісманом для свого господаря, тому Сіон так важливо вибрати правильну мову символів і показати кожну людину як унікальну частинку Всесвіту.

У самої Сіон теж є кілька татуювань. Вони були зроблені людьми, яких вона любить і поважає, а також тими, хто не затримався в її житті надовго. Будь-яке татуювання для неї немов сторінка сімейного альбому, і вона дорожить кожним.

Художниця шалено любить свою країну і хоче розділити цю любов з іншими людьми

На питання про те, що вона хотіла б сказати своїм клієнтам, Сіон без вагань відповіла: «Я сподіваюся, що завдяки моїй роботі люди зможуть оцінити не тільки естетичну, але і внутрішню красу традиційної корейської культури. Норігає, віяло, ханбок і вузли, що символізують споконвічний корейський дух зв’язків між людьми, – всі ці елементи містять потужні послання, якими я хотіла б поділитися зі світом! »

Джерело

Опубліковано: Суспільство, Культура
Подобається (1)
Завантаження...
1