Тимур Литовченко
від в 21 лютого, 2020
38 переглядів

Джерело: Лінія Оборони


Але як би там не було — а всіх українців по всіх закапелках провінції Уханьської, що в землі Китайській, повиловлювали, в літак запакували, до України переправили і в закритий санаторій Міністерва внутрішніх справ «Нові Санжари» завантажили. А що то за санаторій такий?! О-о-о, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка, той санаторій настільки чудовий, настільки чудовий!.. Судіть самі — адже там роблять:

функціональну діагностику (від електрокардіограми до холтерівського моніторингу);

УЗД (нирок, сечового міхура, передміхурової залози, яєчників та щитовидки);

всякі різні аналізи (крові, сечі, жовчі й чого тільки забажаєте);

рентген;

стоматологію зубів (цей жахливий карієс, парадонтит, парадонтоз, гінгівіт, стоматит і все таке інше);

фізіотерапію;

світлолікування;

аерозольтерапію;

теплолікування;

водолікування;

релакс-терапію;

пневмомасаж;

су-джок терапію;

масаж (голови, обличчя, шиї, кінцівок, суглобів, грудної клітини, спини, хребта, м’язів черевної порожнини і навіть загальний масаж дітям);

лікувальну фізкультуру.

І нарешті, немов вишенька на тортику — це цілюща лікувальна водичка типу Єсентуки, відома ще з кінця ХІХ століття…

От в який чудовий санаторій відправили на карантин українців, евакуйованих з Китаю. А знаєте, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка, як усі ці процедури допомагають від коронавірусу COVID-19?.. Та ніяк не допомагають! От просто жодним чином!!!

А чому ж тоді людей туди на карантин відправили???

А тому, що наша головна «зелена» начальниця по медицині — міністерва охорони здоров’я Зоряночка-Юристочка нічого не тямить в дорученій їй сфері охорони здоров’я!!! Так-так, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка, не тямить — бо навчалася вона на факультеті правничих наук НаУКМА, де здобула кваліфікацію спеціалістки права!.. І працювала вона завжди і всюди лише в царині правничих наук!.. І хоча там було, зокрема, медичне право — це зовсім не означає, що наша міністерва Зоряночка-Юристочка знає, які хвороби за допомогою чого лікувати треба…

Приміром, побачивши по телевізору рекламу про те, що «наше мило знищує до 99% мікробів» — Зоряночка-Юристочка миттєво зробить вивід прав та обов’язків мікробів (що їх знищує мило), пацієнтів (які миють руки) і самого мила (що нищить мікроби) та води (що змиває мило). Але їй навіть на думку не спаде, що знищуючи 99% мікробів, мило жодним чином не впливає на ті ж таки віруси…

А тому, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка, наша міністерва Зоряночка-Юристочка лишилася вкрай задоволена тими умовами, які будуть забезпечені українцям під час карантину! І вже заявила, що приєднається до евакуйованих з Китаю людей на час обсервації — бо їй і самій захотілося надурняк пройти функціональну діагностику, УЗД яєчників та рентген, зробити стоматологію, су-джок і релакс-терапію, поздовжній масаж внутрішніх органів, попити мінералку типу Єсентуки.

А на хто ж керуватиме Міністервом охорони здоров’я під час відпочинку Зоряночки-Юристочки в закритому санаторії МВС «Нові Санжари»?! А вона ж і керуватиме — в режимі «Міністерво в смартфоні»!.. І знаєте що, дорогі мої малятка, любі хлопчики й дівчатка… Я тут подумав: ото було б непогано, якби всі інші міністри, всі «зелені» дупутати і весь Офіс припиздента на чолі з нашим унікальним пісюаністом теж запакувалися б у цей самий санаторій — як вже пакуватися в Трускавець… Щоб вони там займалися поміж собою продольним масажем, усі щоб заразилися отим коронавірусом COVID-19 та й повиздихали!!! А розміщені на карантин громадяни щоб навпаки видужали — всі до одного!..

От на цьому казочка моя нарешті добігла кінця. А тепер на добраніч, мої маленькі! Ідіть собі, вмивайтеся, нехай вас батьки напоять тепленьким молочком з медяниками і почитають на ніч байку Леоніда Глібова «Щука й Кіт», де є наступні слова, що влучно характеризують усіх непрофесіоналів:

На світі живучи, довіку вчись;

Що наробила здуру Щука —

Се всякому наука:

Чого не тямиш — не берись.

Нехай же вночі вам насняться хороші сни про те, як коронавірус COVID-19 знищив усю «зелень»-плісняву в стінах закритого санаторію МВС «Нові Санжари»!..

На добраніч, малята, на добраніч!

Дід Панас

Подобається (2)
Завантаження...
2