Ольга Гладій
від в 22 лютого, 2020
27 переглядів
Про Червоне море.
 
Червоне море славиться своїми курортами, розташованими на єгипетському узбережжі. Затиснуте між Аравійським півостровом та Африкою, воно відрізняється надзвичайно багатим підводним світом, теплою водою, і великим напливом туристів. А ось у мореплавців стародавності воно користувалося поганою славою через свій непередбачуваний характер.
-Єгиптяни називають Червоне море «Зеленим простором».
-Серед усіх морів Червоне море - найсолоніше. Мертве море не береться до уваги - воно все-таки вважається озером.
-В Червоне море не впадає жодна річка. Саме тому його води такі прозорі.
-З усіх морів саме Червоне є найтеплішим.
-Червоне море є одним з кращих місць для дайвінгу, а найкрасивіший кораловий риф розташований в районі курорту Шарм-Ель-Шейх.Щодня з поверхні Червоного моря випаровується кількість води, еквівалентна приблизно 5 мм від його рівня. Море, втім, не міліє - потужний потік приносить нову воду з Індійського океану .
-Води Червоного моря та Аденської затоки в місці своєї зустрічі не змішуються через різну щільність.
-Після того, як був проритий Суецький канал, представники флори та фауни Середземного і Червоного морів почали перемішуватися.Навіть взимку температура приповерхневого шару води на півночі Червоного моря зазвичай не опускається нижче +20 градусів.
-Береги Червоного моря віддаляються один від одного через рух тектонічних плит зі швидкістю близько одного сантиметра на рік.
Опубліковано: Природа
Подобається (2)
Завантаження...
2