Останні обговорення
Віктор Спека
З'явився час відпочити від дачі :-) Але думки все одно вихоплюють з простору цікаву інформацію про облаштування дачно-городного життя. Тому надумав тут розміщувати нові для мене варіанти для дачних експериментів.

від

Віктор Спека
Дивлюся зараз серіал "Проповідник Preacher". Десь ближче до оцінки - просто тупий з комедійними включеннями. Тобто сенсу там взагалі немає жодного, позитивних та негативних персонажів теж немає, увага утримується лише тими комедійно-абсурдними вставками. Як кажуть - що б з пивом після роботи подивитися. Дійшов нарешті до серіалу "Видоизмененный углерод Altered Carbon Сезон 2" В порівнянні з початковою книгою (по першому серіалу) примітив, просто, як серріал якщо розглядати - ну так собі, теж на один раз. Перед цим дивився серіал "Шпион выйди вон" в двох варантах (один був у вигляді двочасового фільму). Теж зпримітизовано й багато втрачено тому перекручено. Щось серіали не вдаються в порівнянні з автентичними джерелами. Теж саме й з "Експансією", хоча там книги теж скотилися в повну маячню й гидотність в останніх двох частинах.

від

Віктор Спека
Ще весною, сидячи на тодішньому локдауні, вирішив пройтися по новим магазинам, що відкрилися поруч. Й там побачив значні знижки на деякі продукти харчування, з невеликим терміном зберігання. Зокрема привабила мене велика холодильна вітрина тортів. З того часу періодично придивляюся до тих знижок і коли вони піднімаються до максимуму беру якийсь торт на дегустацію :-)   Поки що першість за Рошенівським тортом "Грильяжний". (Не вважайте за рекламу Порошенка, я його не підтримую). Є з такою самою назвою заводу ББК, дорожчий в півтора рази, облитий шоколадом весь, але поступається рошеніському за смаком. "Київський" теж смачний, але десь на другому місці після "Грильяжного".  

від

Віктор Спека
Був час дослідити цю тему - знайомства з метою довгострокових відносин. Перебирав варінти: 1. Знайомства на "вулиці" (кафе, виставки, різні заходи і т.п.). 2. Знайомства в Інтернеті. 3. Знайомства в різних усталених тусовках. В кожного варіанту є свої переваги/недоліки та певні особливості, які слід враховувати. Найгіршим виявився варіант інтернет-знайомств - вибір на перший погляд великий, легкість знайомств вражаюча, але задовольняюча результативність (встановлення довготривалих стосунків) наближається до нуля. На другому місці виявився варінт "вуличних" знайомств. На порядок потужніший за перший інтернет-варінт. На першому ж звичайно місці опинився варіант знайомств в усталених тематичних тусовках. Що можна легко зрозуміти. Додам відео для розгляду:    

від

Форум для вільного спілкування на будь-які теми, яких немає на інших форумах мережі ФейсУкр
  • 0Теми
  • 0Дописи
Форум для пошуку нових знайомств і зустрічей в мережі ФейсУкр
  • 1Теми
  • 0Дописи
Форум для запрошення нових учасників в групи або сторінки мережі ФейсУкр
  • 0Теми
  • 0Дописи