МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ ANDROID + iOS СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ «ФейсУкр»

Мобільний додаток, який використовує сайт «ФейсУкр», використовує бренд IT-компанії PhpFox. 

Щоб використовувати мобільний додаток для мережі «FaceUkr», необхідно перейти в AppStore або Google Play на своєму пристрої та знайти додаток з назвою phpFox, потім встановити його

Перейдіть за цим посиланням, щоб завантажити мобільний додаток для ANDROID, або скористайтеся пошуком у Google play

Перейдіть за цим посиланням, щоб завантажити мобільний додаток для iOS, або скористайтеся пошуком в App Store

Після інсталяції додатку - запустіть його. Після запуску додатку з назвою phpFox, введіть URL соціальної мережі https://faceukr.com у поле "Server Address", а потім натисніть "Connect" для підключення. 

URL мережі необхідно додати всього лише один раз, далі, після підключення до сайту «FaceUkr», посилання запам'ятовується і його не потрібно буде вводити з самого початку.

Після підключення ви будете перенаправлені на сторінку входу мережі «FaceUkr». Заповніть поля "Поштова скринька" та "Пароль" - введіть свої реєстраційні дані та натисніть "Увійти" для входу.

Після введення даних свого облікового запису та натиснення кнопки для входу - ви успішно ввійдете у соціальну мережу України «FaceUkr». 

Для входу ви також можете використовувати акаунт Facebook. Насолоджуйтесь перебуванням в мережі «ФейсУкр» з вашого мобільного пристрою. Якщо ви навіть закриєте мобільний додаток, вам не доведеться з самого початку виконувати вхід - ви всеодно будете в онлайні та перебувати на сайті.

Знайдіть у мобільному додатку внизу меню кнопку "Вихід", щоб вийти з мобільного додатка, якщо це вам необхідно.

Навчіться користуватися мобільним додатком самостійно, поки Адміністрація мережі «ФейсУкр» не створить відео-туторіал по користуванню мобільного додатка.

УВАГА! Не забувайте оновлювати мобільний додаток - кожне оновлення не тільки виправляє виявлені помилки, але додає нові функції та можливості!

9