«Зворотній зв'язок» є необхідним атрибутом для зв'язку власника ресурсу, адміністрації сайту з користувачами або відвідувачами, які можуть запропонувати нові ідеї, задати свої питання по роботі сайту або поділитися своїми проблемами та побажаннями.

Для зв'язку через форму «Зворотного зв'язку» використовуються відгуки відвідувачів або користувачів сайту, які можуть бути представлені в якості питань, пропозицій, проблем, ідей і т.д. Подивитися усі відгуки, свої відгуки а також відгуки друзів можна на форумі «Зворотного зв'язку».

Перед публікацією відгука ознайомтеся з вирішеними проблемами і виявленими дефектами на сайті, для виключення можливих дублікатів. Якщо ваш відгук є проблемою, виявленої вами помилкою на сайті або виявленим дефектом в роботі сайту - прочитайте інформацію про типи дефектів і їх статуси.

Відгуки, які порушують умови використання сайту видаляються без попередження.

Типи дефектів і їх статуси

Типи дефектів:

Виявлені помилки, дефекти або інші несправності сайту мають 4 типи дефектів в залежності від опису серйозності і пріоритету, які призначаються користувачами або відвідувачами сайту при публікації відгука на помилку:

1. Небезпечна - небезпечна помилка, що приводить розділ сайту або будь-яку іншу його функцію або частину в повністю неробочий стан, в результаті якого подальша робота стає неможлива. Рішення проблеми необхідно для подальшого функціонування сайту.

2. Велика - велика помилка, неправильно працює функція сайту, яка призвела до тимчасового відключення розділу або функції сайту, яка веде в неробочий стан деяку частину сайту, без можливості вирішення цієї проблеми, використовуючи інші методи обходу цієї помилки. Рішення проблеми необхідно для подальшої роботи з ключовими функціями сайту.

3. Середня - середня помилка, некоректна робота функції або розділу сайту. Помилка не критична або є можливість використовувати інші методи для обходу цієї помилки.

4. Низька - низька помилка, що не порушує роботу або функції сайту. Це погано відтворювана проблема одного або декількох користувачів, найчастіше пов'язана з некоректними налаштуваннями користувальницького інтерфейсу, браузера, сторонніх бібліотек, комп'ютера користувача або інших сервісів.

Статуси дефектів:

Виявлені помилки, дефекти або інші несправності сайту мають 6 статусів, які призначаються Адміністрацією сайту:

1. Відкрито - відгук прийнятий в обробку і зафіксований для виявлення дефекту
2. Відстрочено - відстрочений відгук, рішення дефекту якого відстрочено
3. Відхилено - відхилений відгук, який є дублікатом іншого відгука або дефекти, що описуються в ньому, вирішені раніше або не встановлені
4. Виправлено - виправлений відгук, дефекти або помилки описувані в ньому, виправлені
5. Перевідкрито - відгук, дефекти або помилки описувані в ньому, повторилися і потребують виправлення
6. Закрито - закритий відгук, дефекти або помилки описувані в ньому, усунуті або відгук закритий після його відхилення

1
  • Квітня 20, 2019
  • 0 Коментарі
Категорія: Без категорії
Будьте першим, кому це сподобалося
Схожі статті: