«FaceUkr», використовуючи можливості Google Firebase, для сповіщень користувачам про новини сайту, запитах на додавання у друзі та інших взаємодіях між учасниками мережі, використовує Веб-Push-сповіщення, які є новим каналом комунікації з користувачами «FaceUkr».

Push-сповіщення - це короткі повідомлення у режимі реального часу, які наша мережа «FaceUkr» розсилає своїм підписникам на комп'ютери та мобільні пристрої. Технологія Push-сповіщень працює через Інтернет-браузери Chrome: 50+, Firefox: 44+ та Opera Mobile: 37+ у різних операційних системах OSX, Windows, Android (версія Android 6.0 та вище). Push-сповіщення з'являється поверх всіх розкритих вікон та затримуються на екрані пристрою кілька секунд.

Користувач самостійно підписується на отримання Push-сповіщень. Процедура підписки максимально спрощена та здійснюється в один клік по кнопці «Дозволити» у сервісному вікні браузера. Підписка на Push-сповіщення конфіденційна - підписнику не потрібно повідомляти свої особисті персональні дані (номер телефону, електронну адресу або іншу інформацію, яка потрібна, наприклад, при підписці на розсилку поштових повідомлень, sms або Viber).

Якщо у вас виникли проблеми при отриманні Push-сповіщень - оновите браузери або операційні системи до останніх версій. Відмовитися від розсилки Push-сповіщень ви завжди зможете самостійно на сайті «FaceUkr», використовуючи розділ "Push-сповіщення", але в цьому випадку ви не зможете отримувати сповіщення з нашого сайту.

Примітка: якщо ви часто відвідуєте сайт - то Push-сповіщення взаємодії вас з іншими учасниками мережі можуть і не з'являтися у вікні вашого браузера (крім розсилок).

1
  • Квітня 20, 2019
  • 0 Коментарі
Будьте першим, кому це сподобалося
Схожі статті: