Соціальна платформа

Кращі додатки дозволяють учасникам ФейсУкр використовувати всі соціальні функції для будь-яких типів спільнот та груп.
дивитися більше

iOS і Android додатки

Використовуйте мобільні додатки для iOS і Android систем для миттєвого доступу до ФейсУкр
дивитися більше

Безпека і ліцензії

Для захисту користувачів ФейсУкр використовує SSL-сертифікати та міжнародні ліцензії програмного забезпечення
дивитися більше

Переваги ФейсУкр Позитивні якості та переваги ФейсУкр

Соціальна мережа ФейсУкр орієнтована на всі соціальні групи людей та призначена в першу чергу для пошуку нових друзів і об'єднанню людей. Усі програмні продукти купуються у відомих IT-фахівців а сервер ФейсУкр дозволяє залишатися у онлайні 99,9% кожен день, 365 днів на рік!

Стрічка новин

За допомогою стрічки новин учасники ФейсУкр зможуть переглядати новини, світлини, блоги, заходи та інші дописи, які додають їх друзі і інші користувачі мережі.

Сторінки і групи

Учасники мережі ФейсУкр можуть створювати сторінки і групи. Сторінки відкриті для перегляду усім та призначені для представництва різних видів брендів а також для інших тематик. Для груп характерно спілкування людини з групою друзів за інтересами.

Блоги і форум

Щоб висловити за допомогою блогу свою індивідуальність і мати свій особистий віртуальний простір, учасники ФейсУкр використовують блоги а для колективного обговорення тем - форум.

Галерея світлин

Простір, призначений для демонстрації світлин а також можливість створювати фотоальбоми, дозволяє учасникам ФейсУкр не тільки зберігати фотографії для особистого перегляду, але і ділитися ними з іншими користувачами.

Відеозаписи

Щоб учасники мережі ФейсУкр не були в чомусь обмежені, у них є можливість використовувати відео-розділ мережі, не порушуючи при цьому права правовласників і ліцензії використання медіа-контенту.

Конкурси, вікторини та опитування

У вільний час для розваг та відпочинку, учасники мережі ФейсУкр можуть не тільки брати участь в конкурсах, вікторинах та опитуваннях, але і створювати їх а також запрошувати друзів та інших користувачів.

Заходи і оголошення

Щоб організувати зустріч або розповісти своїм друзям про пам'ятну дату а також поділитися новиною або рекламою товару з іншими користувачами ФейсУкр, учасники мережі використовують розділи подій й оголошень.
Останні світлини  Показати більше
В альбомі Гумор
В альбомі Гумор
В альбомі Гумор
В альбомі Гумор
В альбомі Гумор
В альбомі Гумор
В альбомі Гумор
В альбомі Гумор
  • Twitter
  • Google
  • Live